Zpěvák Martin Hrubý dostal vyhazov od Županiče

Ve svém novém videoklipu se písničkář Martin Hrubý nechal vykopnout z letadla ve výšce 4 km nad zemí. Terapii volným pádem mu naordinoval přísný MUDr. Pštros v podání Ladislava Županiče. Akční video bylo natočeno k písni Zahrada, pátému singlu ze zpěvákovy chystané desky.

Text písně Zahrada, který napsal básník Vojtěch Probst, je lehce abstraktní, takže jsem se při vymýšlení scénáře mohl rozmáchnout hodně svobodně.


„Je to o návštěvě u doktora, konkrétně u cvokaře, ale metoda léčby se v textu blíže nespecifikuje. Nevím proč, ale napadlo mě, že volný pád by mohl hezky vystihovat šílenství, o kterém v písni zpívám,“ dodává. V humorném videoklipu si zahrála i Hrubého doprovodná kapela Bůhví a poprvé na plátně se objevil i dvorní textař kapely Vojtěch Probst. Filmové řemeslo konali osvědčení Ondřej Pokorný (kamera / režie) a Karel Šindelář (střih), produkci obstarala společnost All 4 Bands.

Zahradu Martin Hrubý nahrál s hvězdnou sestavou studiových hráčů: Yarda Helešic – kytary / hudební produkce, Josef Štěpánek – kytary, Jan Steinsdörfer – klávesy, Jakub Vejnar – basa, David Landštof – bicí. Kdy spatří světlo světa celé album, nahrané v této sestavě, je zatím ve hvězdách. Bude záležet na podpoře fanoušků, ke které Hrubý vyzývá na svém webu martinhruby.net/album/chystane-album.

Martina budete mít možnost potkat na Erotickém plese už tento pátek, kde to se skupinou PartyLeaders řádně rozbalí.

Prostory hotelu Belvedere
Přidejte se na údálost na Facebooku